خرید قرص سقط جنین

آمار سقط جنین در ایران
آمار سقط جنین در ایران
ژانویه 30, 2019
نمایش همه
قرص سقط جنین سایتوتک

سقط جنین

سقط جنین به معنی فقدان جنین تا قبل از حدودا هفته بیستم بارداری است ولی پزشکان اکثرا از این واژه ها برای توصیف هر نوع خاتمه دادن به حاملگی در سه‌ماهه اول بارداری استفاده می‌کنند.برای خرید قرص سقط جنین و خرید قرص سایتوتک یا خرید قرص میزوپروستول با شماره 09335032107 تماس بگیرید.

 

همچنین سقط جنین، به معنای اتمام بارداری در هر مرحله‌ای هست که زندگی جنین جریان دارد میباشد، اگرچه غالباً، پایان یافتن بارداری توسط عمل جراحی یا بیرون آوردن جنین یا رویان را سقط جنین می‌گویند. مرگ جنین اگر بشکل خود به خود رخ دهد به آن سقط خودبه‌خودی (ناخواسته) میگویند.

 

قرص سقط جنین

 

روش های سقط جنین

 

قرص سقط جنین میزوپرستول

 

1- سقط جنین با دارو

با خرید قرص سقط جنین در 9 هفته اول بارداری معمولا مصرف دارو جوابگو است. پزشک برای شما داروی میفپریستون را تجویز می کند که هورمون پروژسترون را بلوکه کرده که این هورمون ضروری بارداری است و باعث ضخیم شدن دیواره رحم میشود. داروها با ایجاد انقباضات شدید رحمی باعث خونریزی و ختم بارداری می‌شوند. خونریزی ایجاد‌ شده به‌ دنبال سقط دارویی معمولاً 9 تا 16 روز ادامه دارد. گاه علائمی نظیر تهوع، استفراغ، اسهال، تب و لرز و خستگی شدید طی این مدت در بیمار ظاهر می‌شود كه خودبه‌خود از بین می‌رود. پس از سپری شدن این زمان، معاینه و بررسی‌های كامل لازم است تا اطمینان حاصل شود كه سقط كامل صورت گرفته است. در تعداد بسیار كمی از زنان، روش سقط دارویی به سقط نمی‌انجامد و نیاز به انجام اقدامات دیگری است.

قرص و شیاف میزوپروستول (سیتوتک) یا آمپول پروستاگلندین:
بهترین زمان برای سقط جنین با قرص سایتوتک را مصرف آن در هفته ۴ تا ۸ بارداری می‌دانند و در سه ماهه اول بارداری تا ۹۸ درصد باعث سقط جنین می‌شود. قرص سایتوتک در قالب قرص‌های 100 و 200 میکروگرمی و با نام میزوپروستول در بازار وجود دارد. در این زمان شما می بایست پزشک خود را سه مرتبه ببینید. در اولین ویزیت، اولین دوز مصرف دارو داده میشود، بعد از گذشت چند روز دومین دوز که میسوپروستال نامیده میشود تجویز میشود. این دارو باعث انقباضات در رحم شده و محتوای آن را خالی میکند. سقط باعث خونریزی میشود که ممکنه تا 16 روز طول بکشد. لکه بینی و خونریزی روشن ممکن است تا هفته ها ادامه داشته باشد. ویزیت آخر برای این است که دکتر ببینید سقط انجام شده است یا نه.

نحوه مصرف قرص سایتوتک:
روش های مصرف گوناگونی برای این قرص وجود داره. روش های سقط جنین با استفاده از قرص سایتوتک به اینصورت است: قرار دادن قرص در واژن یا در دهان. بعد از مصرف قرص‌ها تا 2 هفته احتمال سقط شدن جنین هست ولی معمول در 12 ساعت اول پس از مصرف قرص‌ها جنین سقط می‌شود.

 

1- مصرف از طریق واژن:

در این رو شباید دراز بکشید و 4 تا قرص سایتوتک را ئر داخل واژن بگذارید، نیاز نیست که خیلی عمیق گذاشته شود. بعد از گذاشتن قرص 30 دقیقه دراز بکشید. حتما قبلش دستان را بشورید و ادرار کرده باشید.

 

2- مصرف از طریق دهان:

4 عدد قرص سایتوتک را زیر زبان بگذارید و برای 30 دقیقه نگه دارید، تا قرص حل شود . بعد از 30 دقیقه قرص باقیمانده را ببلعید.

برای خرید قرص سقط جنین سایتوتک با ما تماس بگیرید.

توجه: قرص حتما زیر نظر پزشک و با در نظر گرفتن شرایط پزشکی شما مصرف شود و از مصرف سر خود آن بپرهیزید.

 

سقط جنین با کورتاژ

 

2-عمل جراحی برای سقط جنین


روش ساکشن ، یکی از روش های سقط جنین با جراحی است که بین هفته ششم تا شانزدهم بارداری انجام میشه. نام‌های دیگر ساکشن مانند ساکشن آسپیراسیون ، کورتاژ با ساکشن، یا آسپیراسیون واکیوم می باشد.

انحلال و کورتاژ (D & C):
این روش جراحی برای پایان دادن به بارداری تا 16 هفتگی بارداری انجام می شود. همچنین به عنوان کورتاژ مکش یا آسپیراسیون خلاء نامیده می شود.

انحلال و تخلیه (D & E):
اما اگر سن بارداری بیش از 16 هفته باشد، سقط به شیوه‌ای با نام انحلال و تخلیه (D & E) انجام می‌شود. در این روش، برای باز شدن دهانه رحم به زمان بیشتری نیاز است و از وسیله ی دیگری نیز همراه با دستگاه مكش استفاده می‌شود.

 

روش های سقط جنین

3- سقط جنین با تزریق مایع داخل آمنیونی


این روش جراحی به ندرت انجام می شود و در سه ماهه دوم بارداری انجام میشه و در آن با سرنگ مایع آمنیوتیک خارج و محلول آب نمک، اوره یا کلرید پتاسیم به کیسه آمنیوتیک تزریق می شود. پروستاگلاندین ها به واژن وارد می شوند و پیتوسین به داخل ورید تزریق می شود. بعد از 48 ساعت جنین از رحم خارج میشه.

 

روش های سقط جنین چقدر دردناک است؟
داروهای سقط کننده: هنگام مصرف این داروها شما احساس پریود شدن شدید همراه با اسهال، کرامپ شدید شکمی و معده درد دارید. بعدا شما خونریزی روشن خواهید داشت که برای یک تا دو هفته ادامه خواهد داشت. این عوارض طبیعی سقط جنین با دارو است اما ممکن است شما سایر شرایط زیر را هم تجربه کنید که باید با پزشک مشورت کنید:

داشتن خونریزی شدید به معنی تعویض پد بهداشتی 2 بار در هر ساعت
تب بالای 38 درجه
درد شدید و کرامپ حتی بعد از مصرف مسکن
جراحی سقط: شما همان پریود شدید را تجربه خواهید کرد و دکتر برای شما استراحت تا چند هفته را تجویز میکند.

 

آیا این روش ها برای سقط جنین موفقت آمیز است؟
داروهای سقط جنین با میفپریستون حدودا 97 درصد در پیشگیری از ادامه بارداری مفید است. در صورت عدم موفقیت جراحی پیشنهاد میشود. تا 99 درصد جراحی موفقیت آمیز است و در صورت شکست بار دوم تکرار میشود.

 

بهبود یافتن بعد از سقط با دارو
معمولا خانم ها بسرعت بعد از یک سقط ریکاوری میشوند اما در میان زنان مختلف متفاوت خواهد بود که مدت زمان آن چند هفته بیشتر نیست.شما باید از موارد زیر بعد از سقط آگاه باشید:

1-خونریزی
خونریزی و کرامپ شکمی علامت رایج بعد از داروی سقط است. سقط 4 تا 5 ساعت اتفاق می افتد و در طول یک تا دو روز تکمیل میشود. در برخی موارد مثلا سقط جنین بعد از یک ماهگی ممکن است تا دو هفته ادامه داشته باشد. خونریزی شدید یک تا دو ماه ادامه خواهد داشت.

2-درد
تا یک هفته بعد از سقط کرامپ شدید دارید. کمپرس گرم می تواند درد شما را تسکین دهد.

3-احساسات نامشخص
بعد از سقط، زنان احساس ناراحتی، افسردگی، گناه و عذاب وجدان دارند. این احساسات موقتی است و شما بهبود می یابید.

4-استراحت
شما تا چندین هفته نیاز به استراحت دارید.

5-رابطه جنسی
یک تا دو هفته بعد از سقط رابطه جنسی نداشته باشید. باروری یک هفته بعد از سقط برمیگردد . شما باید از قرص ضد بارداری ( 12 قرص ضد بارداری موجود در ایران) استفاده کنید.

3 درمان خانگی سقط جنین
این درمان ها تنها برای شناخت شما مطرح میشود و بهتر است برای اینکار اول از همه با پزشک مشورت کنید:

غذا
دارو
گیاهان
غذاهای سقط آور جنین
دانه کنجد
دارچین
آناناس
تمشک
پاپایا
کرفس
زرشک (10 گرم)
سیاه دانه
زیره

 


روش های سقط جنین با دارو


1- ویتامین سی در دوز بالا برای 6 روز:
برای شروع باید گفت ویتامین C دارای آستانه ایمنی بالاتر از سمی است. بنابراین مصرف دوزهای بالاتر ویتامین C باعث سقط جنین می شود. ویتامین C در مرکبات وجود دارد و می توانید این ویتامین را با خوردن این میوه ها به دست آورید، مکمل های ویتامین C نیز برای اثربخشی بهتر توصیه می شود. شما باید دوز روزانه خود را از 500 تا 1200 میلی گرم در طول زمان استاندارد افزایش دهید. افزایش تدریجی دوز ویتامین C سبب افزایش متناوب در میزان استروژن در بدن شما می شود. علاوه بر این، افزایش سطح استروژن باعث کاهش سطح پروژسترون می شود. پروژسترون یک هورمون ضروری برای رشد سالم جنین است. بنابراین، کاهش پروژسترون ناشی از افزایش مصرف ویتامین C در نهایت منجر به سقط می شود.

2- قرص آسپرین برای سقط جنین
مصرف آسپرین برای بارداری سالم و ایمن بسیار ممنوع است. از مصرف قرص های آسپیرین مطمئن باشید؛ حدود 5 تا 6 روز بین 2 تا 8 هفته حاملگی همراه با ترکیب مواد گرم مانند زنجبیل، دارچین، قهوه، انجیر و غیره به شما کمک خواهد کرد که سقط جنین اتفاق بیفتد.

3- کپسول دونگ کوئی برای سقط جنین
استفاده از این دارو اغلب به دنبال مصرف منظم ویتامین C به مدت شش روز است. در این مرحله، خانم به طور کلی نیاز به مصرف یک کپسول دونگ کوئی دارد. عمل ترکیبی هر دو دارو (مکمل های ویتامین C و کپسول دونگ کوئی) باعث انقباض رحم و سقط جنین می شود.

 

گیاهان سقط آور جنین:


1- روغن پامچال برای سقط جنین
روغن پامچال را با 4-5 کپسول به تامپون وارد کنید و آن را یک شب بگذارید بماند. در عین حال، 2-3 قرص را با آب بخورید تا غلظت روغن پامچال در بدن شما افزایش یابد.


2- چای بابونه برای سقط جنین
مصرف 2-3 قاشق بابونه خشک در فنجان آب گرم ، 2-3 بار در روز به مدت پنج روز مناسب می باشد. شما همچنین می توانید از 5 قطره روغن اسانس بابونه استفاده کنید. توصیه می شود نوشیدن چای بابونه باعث افزایش احتمال موفقیت می شود (25 خواص بابونه+طرز تهیه چای بابونه)


3- برگ جعفری برای سقط جنین
برگ جعفری داروی خانگی بسیار طبیعی برای سقط جنین است. لازم است برگ جعفری را به طور کامل مصرف کنید. عمل این گیاه به وضوح در مقابل ویتامین C می باشد. در نتیجه، منجر به اثر متقابل انقباض رحم و انقباض دهانه رحم می شود که در نهایت منجر به سقط جنین می شود. برای افزایش تاثیر، می توانید جعفری را با ویتامین C مصرف کنید.


4- کوهوش سیاه برای سقط جنین
این گیاه رحم را برای سقط جنین آماده می کند. پس از مصرف این گیاه باید کوهوش قرمز مصرف کنید. توجه داشته باشید مصرف کوهوش سیاه سبب ختم بارداری نخواهد شد. با این حال، تاثیر آن بر رحم منجر به سقط جنین می شود. دوز توصیه شده متفاوت هستند. بنابراین، بهتر است با متخصص گیاه شناسی صحبت کنید.


5- گیاه آنجلیکا برای سقط جنین
اثر آنجلیکا در زنان دو برابر می باشد. این گیاه باعث انقباض می شود و قاعدگی را تسهیل می کند. هر دوی این اثرات، باعث خاتمه بارداری می شود. آنجلیکا باید در یک فنجان آب گرم مخلوط شود و چهار بار در هر 24 ساعت مصرف شود. محدوده ایمنی توصیه شده برای استفاده از این محصول طبیعی بین 5 تا 15 سقط است.


6- پونه برای سقط جنین
بر خلاف سایر گیاهان بالا، پونه باعث سقط جنین می شود. پونه باعث انقباض رحم می شود که موجب سقط جنین می شود.

 

آمار سقط جنین

 

 

عوارض سقط جنین

خون ریزی شدید در موارد نادر، عده اي از زنان بیشتراز حد طبیعی خون ریزی پس از سقط جنین می‌کنند. درین صورت باید حتماً با دکتر خود مشورت کنید.

دردشکم ولگن درد لگن شدید و مداوم ممکن است یک مشکل را نشان دهد. شایع‍‌ترین علت درد شدید عفونت است .

تب بالا میزوپروستول می‌توانید تب هاي کوتاه مدت ایجاد کند با این حال، اگر درجه حرارت شما برای چند ساعت بالا باقی ماند، و یا اگر شما درد شدیدی داشتید به دکتر خود مراجعه کنید. قرص میزوپروستول علائم ادامه بارداری اگرعلائم بارداری مانند تهوع، نفخ و یا حساسیت پستان، طبق معمول دریک یا دوهفته پس از سقط جنین باقی ماند شما هنوز هم ممکن است باردار باشید.

عفونت یا سپسیس خونی

آسیب بهه دهانه رحم

زخم مخاط رحم

سوراخ شدن رحم

آسیب به اندام هاي دیگر

مرگ قرص میزوپروستول سقط جنین با ساکشن و کورتاژ گاهی با مصرف کلی دارو باز انقباض و سقط جنین اتفاق نیوفتاده و یا در۹۰درصد موارد تکه اي از جفت باقیمانده است که باید سریعا درمورد ان اقدام شود .

بهترین اقدام انجام ساکشن یا کورتاژ است .لازم به توضیح است که ساکشن نوعی از روش کورتاژ می‌باشد که بدون نیاز به بستری وبیهوشی به صورت سرپایی انجام میشود .

مزیت ساکشن نسبت به کورتاژ مدت زمان کمتر بدون نیاز به بیهوشی بدون نیاز به تراشیدن رحم می‌باشد. در واقع ساکشن رحم با یک سوند نلاتون عدد ۱۴یا ۱۶در داخل رحم می گذراند و با مکش مانند جاروبرقی ساک حاملگی و جفت را خارج می کنند .

این روش تا هفته ۶بارداری قابل انجام است .در مواقعی که بعد از استفاده داروهای سقط جنین بقایای جفتی بماند می توان بقایا را براحتی با ساکشن خارج کرد .روش ساکشن در سقط جنین بسیار بی خطر وایمن تر ازکورتاژ میباشد.

قرص میزوپروستول تشخیص سقط جنین قرص میزوپروستول دکتر یا ماما برای حصول خاطرجمعی از سقط جنین، سونوگرافی برای مادر مینویسد.

اگر جنین کاملا از رحم مادر دفع شده باشد، طبق معمول کار دیگری انجام نمی‌گیرد. اما طبق معمول رحم کاملا تخلیه نمیشود و نیاز به کورتاژ دارد. در فرایند کورتاژ تمام بقایای جنین ازبدن مادر خارج می‌شود. کلا دونکته اجتناب ناپذیر در سقط جنین وجوددارد یکی دل درد و دیگری خون ریزی میباشد .

کیفیت خون ریزی ممکن است در روزهای اول بیشتر باشد ودر چند روز اتی کمتر شود گاهی ممکن است یک لخته بزرگ از شما دفع شود یا گاهی با تکرار زیاد لخته لخته خون ریزی داشته باشید.

به گزارش تالاب در طب گیاهی خوردن بعضی از گیاهان مانند گلپر یا زرشک اویشن وزعفران ممکن است باعث سقط جنین شود چون مکانیسم این گیاهان قاعده اور است ولی زمانیکه جنین بالای ۴هفته بارداریست بندرت این اتفاق می افتد وشما به خون ریزی خواهید افتاد.

طبق معمول ۴تا۶هفته بعداز سقط جنین قاعدگی به روال خود بازمیگرددو مادر میتواند دوباره باردار شود.

خرید قرص سقط جنین

قرص سقط جنین سایتوتک

 

قرص سقط جنین سایتوتک چیست؟


قرص سایتوتک (Cytotec) در ۱۹۷۳ عرضه و اولین بار برای درمان زخم معده از آن استفاده شد. این دارو در قالب قرص‌های ۱۰۰ و ۲۰۰ میکروگرمیو با نام دیگری همچو میزوپروستول (Misoprostol) تولید می‌گردد. این قرص هم به شکل واژینال و هم خوراکی (زیر زبانی) برای ختم حاملگی و سقط جنین استفاده می‌شود. همچنین اگر مرگ داخل رحمی رخ داده باشد، پزشک این قرص را برای دفع جنین تجویز می‌کند.

 

مقدار و نحوه مصرف قرص سقط جنین سایتوتک


وقتی که از میزوپروستول برای سقط جنین استفاده می‌شود معمولا میفپریستون نیز همراه آن تجویز می‌شود؛ بنابراین ابتدا یک قرص ۲۰۰ میکروگرم مایفپریستون مصرف کرده و ۲۴ تا ۴۸ ساعت صبر کنید. ممکن است پس از مصرف آن خونریزی خفیفی داشته باشید. بعد از ۲۴ ساعت و قبل از ۴۸ ساعت از ۴ قرص ۲۰۰ میکروگرم سایتوتک استفاده کنید.


دو روش برای استفاده از قرص سایتوتک وجود دارد: قرار دادن قرص در واژن یا در دهان بین گونه‌ها و فک که هر دو روش موثر است.

جهت خرید اینترنتی قرص سقط جنین با این شماره تماس بگیرید. 09335032107 توکل

 

مصرف قرص سقط جنین سایتوتک از طریق واژن

پس از خرید آنلاین قرص سقط جنین نکات را انجام دهید ابتدا ادرار کنید و سپس دست‌ها را بشویید و دراز بکشید. با انگشت چهار قرص را در درون واژن قرار دهید. لازم نیست که قرص‌ها در محل خاصی قرار بگیرند، فقط تا آنجا که انگشتان با آنها در تماس هستند کافی است. در نهایت لازم است به مدت ۳۰ دقیقه دراز بکشید.

مصرف قرص سایتوتک از طریق دهان
پس از خرید اینترنتی قرص سقط جنین نکات را انجام دهید قبل از هرچیز اندکی آب بنوشید تا دهانتان خیس شود. چهار قرص را بین گونه‌ها و دندان‌های پایین قرار دهید (دو قرص در هر طرف). قرص‌ها را به مدت ۳۰ دقیقه در این حالت نگهدارید. توجه داشته باشید که در مدت این ۳۰ دقیقه از خوردن و آشامیدن خودداری کنید. در نهایت بعد از ۳۰ دقیقه، با آب باقیمانده قرص‌ها در دهان را میل کنید.

 

26 دیدگاه ها

 1. مهسا گفت:

  من اهل شیرازم به شیرازم قرص سقط جنین رو ارسال می کنید؟

 2. فاطمه گفت:

  سلام قرص سقط جنین شما برای چه کشوری هستش؟

 3. شیما گفت:

  نحوه مصرف قرص سقط جنین سایتوتک به چه صورت است؟

  • مدیریت گفت:

   با سلام وقت بخیر
   در مقاله بالا نحوه مصرف قرص سقط جنین سایتوتک توضیح داده شده جهت کسب اطلاعات بیشتر با دکتر توکل 09335032107 تماس بگیرید.

 4. Mina گفت:

  ارسال به اصفهان دارید فوری و قیمتش چقدره؟

 5. احسان گفت:

  خیلی ممنون از مقاله خوبتون در مورد خرید قرص سقط جنین

 6. Hadis گفت:

  من 2ماهمه و چون زعفرون و بابونه خوردم میخواستم ببینم بازم این قرصا اثر میکنه یا ن؟ چون شنیدم نمیکنه

  • مدیریت گفت:

   سلام
   بله مکانیزم این قرص با زعفران و بابونه متفاوت است جهت سقط تضمینی حتما از قرص سقط جنین سایتوتک استفاده کنید.

 7. محمد گفت:

  سلام من 12عدد قرص از توکل خریدم با4عدد قرص مشکلم به طور کامل حل شد.خیلی خیلی راحته.

 8. مهسا گفت:

  من اول از این که با قرص سایتوتک سقط کنم واقعا ترس داشتم ولی خوب ممکن ترین راه ممکن برام بود ولی واقعا عوارضش نسبت به روش های دیگه خیلی کمتره اگه قصد خرید قرص سقط جنین رو دارید حتما از سایتوتک که برای کمپانی فایزر امریکاس استفاده کنید.

 9. hdye گفت:

  سلام کدوم دکتر این قرص رو پیشنهاد کرده؟!

  • مدیریت گفت:

   قرص سقط جنین سایتوتک که تولید کمپانی فایزر امریکا هست موثر ترین دارو برای سقط جنین است که اکثر دکتر ها آن را سفارش می کنند.

 10. مرتضی گفت:

  سلام قرص سایتوتک میخوام آیا شماهم به سونوگرافی نیاز دارید یا نه بدون سونوگرافی میفروشید قرص را

 11. محمدی گفت:

  سلام.چه اطمینانی هست که قرص شما اصل باشه؟

  • مدیریت گفت:

   با سلام
   قرص های سقط جنین ما برای کمپانی فایزر امریکا است. که از جلد و مشخصات درج شده رو قرص به راحتی می توان اصل بودن قرص را تشخیص داد

 12. Mina گفت:

  سلام چند عدد قرص لازم هست برای سقط کامل. من درهفته ۷بارداری هستم اخه هرکسی یه چیزی میگه یکی میگه ۲عدد یکی میگه ۶عدد هرکسی یه چی میگه میشه لطف کنین بفرمایید با چند عدد قرص و چگونه مصرف کنیم سقط میشه متشکرم

 13. سارن گفت:

  ااین قرص سایتوتک تضمیمیهستش؟؟؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با توکل کلیک کنید
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
error: Content is protected !!