سقط جنین در روسیه

در چه شرایطی سقط جنین قانونی است؟
در چه شرایطی سقط جنین قانونی است؟
ژانویه 6, 2020
هر آنچه که باید در مورد سایتوتک باید بدانیم
هر آنچه که باید در مورد سایتوتک باید بدانیم
آوریل 18, 2020
نمایش همه
سقط جنین در روسیه

آمار سقط جنین در روسیه

بر اساس نتایج اولیه سرشماری سال 2010، جمعیت روسیه 141 میلیون نفر است. جمعیت روسیه سال 1991، زمان فروپاشی شوروی 148 میلیون نفر بود.

در حالی که روسیه از بیست سال قبل نتوانسته است از بحران جمعیتی خارج شود، یک نماینده روز جمعه اعلام کرد هر سال 5 تا 12 سقط جنین در این کشور ثبت نمی شود. النا میزولینا رئیس کمیسیون خانواده، زنان و کودکان مجلس سفلی پارلمان روسیه ( دوما ) فاش کرد در واقع 5 تا 12 سقط جنین به صورت غیر قانونی انجام می شود. . با افزوده شدن یک میلیون دویست و سی هزار مورد سقط جنین اختیاری، این رقم به میزان قابل توجهی افزایش می یابد.

سالانه یک میلیون و هفتصد هزار کودک در روسیه متولد می شود. در روسیه کمی بعد از انقلاب بلشویک سال هزار و نهصد و هفده برای انجام سقط جنین اجازه داده شد و هم اکنون از این روش به صورت گسترده استفاده می شود.

جمعیت روسیه

جلوگیری از سقط جنین

سایت کلیسای ارتدوکس روسیه اعلام کرد: طی سال‌های 1936 تا 1955 حکومت شوروی سقط جنین را در کشور ممنوع اعلام کرده بود اما بنا به تصویب کمیساریای سلامت و دادگستری خلق، طی مصوبه «حفظ سلامت زنان» مورخ 18 نوامبر 1920 اجازه سقط جنین صادر شد. روسیه اولین کشوری است که بنا به خواست زنان اجازه قطع دوره بارداری (سقط) را صادر کرد و امروز پیامدهای ناگوار آن را در آمار و ارقام جمعیتی مشاهده می‌کند.

 

خرید قرص سقط جنین

خرید قرص سایتوتک

خرید میزوپرستول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 2 =

تماس با توکل کلیک کنید
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
error: Content is protected !!