روش های طبیعی برای سقط جنین

خرید اینترنتی قرص سقط جنین
فوریه 7, 2019
آیا قرص اچ دی برای سقط جنین مناسب است؟
آیا قرص اچ دی برای سقط جنین مناسب است؟
فوریه 27, 2019
نمایش همه
روش های طبیعی برای سقط جنین

روش های طبیعی برای سقط جنین

در این مقاله به برسی روش های طبیعی برای سقط جنین از جمله کار های که باعث سقط جنین می شوند، غذا های که باعث سقط جنین می شوند، و گیاهانی که باعث سقط جنین می شوند می پردازیم. با ما همراه باشید.

نکته: چنانچه نیاز به خرید قرص سقط جنین دارید از جمله خرید قرص سایتوتک و خرید قرص میزوپرستول با شماره 09335032107 تماس بگیرید.

 

 

دوش آب گرم برای سقط جنین

1 به طور منظم دوش آب گرم بگیرید.

یکی از داروهای خانگی بدون خطر و طبیعی برای سقط جنین در اوایل بارداری این است که به طور مرتب دوش آب گرم بگیرید. با این حال، شما باید این روش را با مصرف گیاهان دارویی بدون خطر یا سایر محصولات طبیعی ترکیب کنید تا نتایج بهتری به‌دست بیاورید. مطمئنا این روش برای رسیدن به نتایج مورد نظر بدون خطر و مطمئن است.

 

2  گلپر سقط آور است

گلپر یکی از معروف ترین گیاهانی است که برای درمان بیماری های گوارشی به خصوص نفخ محسوب استفاده می شود. گلپر، هضم کننده غذا و تقویت کننده معده است. مصرف بیش از 2 گرم گلپر در روز در دوران بارداری به خصوص 3 ماهه اول به هیچ عنوان توصیه نمی شود زیرا باعث سقط جنین می شود. همانطور که گفته شد خطرآور بودن بسیاری از این گیاهان منوط به استفاده زیاد از حد آنهاست که معمولا در خانمهای باردار اتفاق نمی افتد.

 

3 پاپایا سبز ونرسیده ( انبه هندی)

پزشکان در بسیاری از کشورهای آسیایی، به زنان باردار توصیه می کنند از خوردن پاپایا (به خصوص کال و نرسیده ) پرهیز کنند، زیرا منجر به سقط جنین می شوند. پاپای کال و نرسیده حاوی آنزیم هایی مانند پاپائین است که آن را به یک داروی مؤثر طبیعی برای سقط جنین در هفته 2 تا 6 بارداری تبدیل می کند. پاپایای کال و نارس شامل مقدار زیادی از لاتکس میوه است که شامل آنزیم های پاپایین است. این آنزیم ها به عنوان پروستاگلاندین و اکسی توسین عمل می کنند که در واقع منجر به زایمان زودرس و سقط جنین می شود. این میوه می تواند باعث اختلالاتی در جنین شود. جدا از این، پاپایا غنی از ویتامین C است که می تواند باعث قاعدگی شود در نتیجه می تواند منجر به سقط جنین شود.

4 دانه‌های کنجد

در واقع، دانه‌های کنجد یک افزودنی سالم برای رژیم غذایی آدم‌ها در سراسر جهان هستند. با این حال، این دانه حاوی خواص بدنامی هستند که می‌توانند سبب سقط جنین شوند. شما می‌توانید مقداری دانه‌ی کنجد را مستقیما مصرف کنید. گزینه‌ی دیگر برای مصرف کنجد این است که می‌توانید مقداری از دانه‌های کنجد را شب تا صبح داخل یک لیوان آب خیس بگذارید.

 

 

روش های طبیعی برای سقط جنین

5 دارچین

سقط کردن جنین با دارچین , این یکی از ادویه های معمولی است که تقریبا در هر آشپزخانه یافت می شود. مصرف دارچین باعث تحریک رحم و منجر به سقط جنین طبیعی می شود. با این حال، تنها زمانی که در دوزهای بالا مصرف شود این امکان پذیر است. بعضی افراد دارچین را همراه سایر داروها برای بدست آوردن نتایج بهتر مصرف می کنند. اگر از دارچین برای سقط جنین استفاده می کنید، قبل از مصرف نباید تحت حرارت و طبخ باشد، زیرا طبخ آن باعث می شود عناصر فعالی که موجب سقط جنین می شوند، غیرفعال شوند. تنها دارچین خام در سقط جنین موثر است. مصرف دارچین پس از سقط جنین نیز مفید است، زیرا به توقف خونریزی کمک می کند و به علت اثر آن بر پلاکت های خون، موجب روند بهبودی می شود

 

6 برگ جعفری

برگ سبز جعفری نیز به عنوان یک داروی خوب برای سقط جنین در اوایل بارداری استفاده می‌شود. معروف است که این گیاه در اوایل دوره‌ی بارداری به طور طبیعی سبب سقط جنین می‌شود و تنظیم‌کننده‌ی عالی دوره‌ی قاعدگی است. این گیاه دارویی به شل شدن رحم کمک می‌کند و سپس باعث سقط جنین می‌شود. شما می‌توانید برگ‌های جعفری را به شیوه‌های متفاوتی مصرف کنید.

 

7 آسپرین

به طور کلی مصرف آسپیرین در دوران بارداری بسیار ممنوع است زیرا منجر به سقط جنین می شود. بنابراین، اگر بخواهید به حاملگی ناخواسته خاتمه دهید، آسپرین بهترین گزینه است. بسیاری از مردم بر این باورند که مصرف آسپیرین می تواند شانس سقط جنین را در مراحل اولیه بارداری تا 7 برابر افزایش دهد. در واقع، آسپرین با تخریب ضخامت دیواره رحم، در سقط جنین موثراست. زیرا ضخامت دیواره رحم برای رشد جنین سالم و حاملگی موفق بسیار مهم است

8 چای بابونه

ممکن است تعجب کنید از این‌که استفاده از چای بابونه هم درمان خانگی بدون خطر و طبیعی دیگری برای سقط جنین در اوایل دوره‌ی بارداری است چرا که اغلب ‌پزشکان نوشیدن این چای را به زنان باردار توصیه می‌کنند. برای به‌دست آوردن نتیجه‌ی عکس، فقط باید مقدار مصرف‌تان را افزایش بدهید. شما باید چند فنجان چای بابونه در روز بخورید تا جنین سقط شود.

 

9 زردچوبه

اگرچه مصرف زردچوبه در مقادیر نرمال بی خطر است، مصرف مکمل های زردچوبه برای بارداری سالم توصیه نمی شود. مصرف مکمل های خوراکی زردچوبه می تواند رحم را تحریک کند و قاعدگی را شروع کند. همچنین می تواند اختلالاتی در رشد جنین ایجاد کند. این تغییرات در بارداری می تواند منجر به سقط جنین شود.

 

10 رابطه جنسی

داشتن چند بار رابطه جنسی در ماه اول و دوم بارداری می‌تواند یکی از روش‌های خانگی طبیعی برای سقط جنین باشد. بهتر است بدانید که چه‌طور باید رابطه داشته باشید تا مشکل خود را حل کنید. دخول مکرر، و همچنین ارگاسم، ممکن است به سقط جنین منجر شود و این تاثیر چندین بار ثابت شده‌است.

 

11 آب آناناس

گفته می‌شود که آب آناناس ماده‌ی بدون خطر و طبیعی دیگری است که می‌توان با آن در اوایل بارداری جنین را سقط کرد. دلیل چنین تاثیری ویتامین C فراوان و سایر آنزیم‌ها و مواد شیمیایی موجود در این میوه است که گفته می‌شود روی بدن زنان باردار تاثیر بیش‌تری دارند و به همین دلیل به طور موفقیت‌آمیزی سبب سقط جنین می‌شود بدون این‌که هر گونه عوارض جانبی ایجاد کنند. این راه‌حل به طور گسترده‌ای توسط بسیاری از زنان استفاده می‌شود. برای این کار خیلی ساده باید یک آناناس را خوب پوست بکنید و آن را برش دهید.

 

12 ورزش سنگین

همه می‌دانیم که اغلب به زنان باردار توصیه می‌شود که در فعالیت‌های فیزیکی شرکت نکنند و چیزهای سنگین بلند نکنند و توصیه‌هایی از این دست. بنابراین، شما باید عکس این توصیه را انجام بدهید تا جنین در همان روزهای اولیه‌ی بارداری سقط شود. برای این‌که سقط جنین را به طور موفقیت‌آمیز انجام بدهید، باید به شدت ورزش کنید و گاهی اوقات حتی ورزش دراز و نشست را انجام دهید.

 

13 برگ های موز

برگ موز یکی از داروهای سالم و طبیعی برای سقط جنین است. هنگامی که با غلات آکاسیای نارس ترکیب می شود، مخلوط حاصل یک معجون شگفت انگیز برای خاتمه دادن به بارداری ناخواسته می شود.

 

14 ماساژ

ماساژ یکی از روش های آسان و آرام بخش برای پایان بخشیدن به بارداری ناخواسته است. این فرایند تنها در طی 3 تا 4 هفته اول حاملگی موثر است. اما این کار باید به شیوه ای خاص برای رسیدن به هدف انجام شود.

 

شیوه ماساژ دادن

یک روغن مورد دلخواه را انتخاب کنید و سپس در اطراف شکم ماساژ دهید.

سعی کنید که جهت ماساژ به سمت پایین باشد که روی جنین تاثیر داشته باشد.

با فشار کم مناطق اطراف استخوان لگن را ماساژ دهید. سعی کنید جهت ماساژ به سمت پایین باشد.

پس از 10 دقیقه استحمام کنید.

ماساژ را یک بار در روز انجام دهید تا سقط جنین نتیجه دهد.

 

15 قطره‌ی پنیرویال

پنیرویال نیز یکی دیگر از بهترین روش‌های خانگی طبیعی برای سقط جنین در اوایل دوره‌ی بارداری است. این گیاه به طور گسترده‌ای در تولید قرص‌های ضد بارداری و قطره‌های پزشکی استفاده می‌شود. ما اغلب گل این گیاه را به راحتی پیدا نمی‌کنیم، بنابراین برای استفاده از این گیاه، باید از برخی جزییات فنی پیروی کنید. شما باید فروشگاهی را پیدا کنید که قرص یا کپسول این گیاه را به فروش می‌رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با توکل کلیک کنید
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial